Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка нашим транспортом по Києву та Чернівцям. Підйом на поверх, збірка. Надсилання по Україні Новою Поштою.
Спальня Токіо від мебличної фабрики Мебель-Сервіс доведеться по душі любителям лаконічних меблів. Строгі лінії модульних елементів цієї спальні та вишукані вставки у вигляді шкіри крокодила на фасадах створюють комфорт і гармонію. Спальня Токіо складається з одинадцяти модульних елементів і представлена у двох варіантах: венге темний і ясінь світлий.
Цена вказана за; Кровать, комод 4ш, шафа 4д, тумби 2шт., дзеркало
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Венге, Венге магія |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 2-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 223 см |
| Ширина ліжка | 169 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 93 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 200 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Висота шафи | 214 см |
- Ціна: 29 400 ₴/комплект







