Топ продаж

Шафа Купе чотиридверна
- В наявності
14 700 ₴
+380 (98) 491-80-08
- +380 (50) 617-25-63
- +380 (73) 154-50-83
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага! Перед замовленням уточнуйте ціну доставки. Замовлення приймаються виключно по телефону. Якщо ви оформляєте замовлення через кошик, вартість збільшиться на 10%. тому що пром стягує %.
Надсилання по всій Україні
Ціни на готові шафи
Висота шафи 2200мм 2400мм
| Розмір (ширина) | двері | Глибина 450 мм ціна, грн | Глибина 600 мм ціна, грн |
| 2800 | 4 | 14700 | 16200 |
| 2900 | 4 | 14900 | 16500 |
| 3000 | 4 | 15200 | 16700 |
| 3100 | 4 | 15400 | 17000 |
| 3200 | 4 | 15600 | 17200 |
| 3300 | 4 | 16200 | 17900 |
| 3400 | 4 | 16300 | 18000 |
| 3500 | 4 | 16500 | 18200 |
| 3600 | 4 | 16700 | 18400 |
Ціна фасаду дзеркало + 1350грн пог/м
Ціна фасаду з малюнком 2000грн пог/м
комплект ящиків (2шт) + 800грн



https://garant-nv.com/shafy/varianti-piskostrumenevogo-ozdoblennya/
https://garant-nv.com/shafy/varianti-fotodruku/ 




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 4 |
| Матеріал розсувної системи | Алюміній |
| Декор фасаду | Піскоструй, Фотодрук (фото-вітраж) |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Двері | ДСП ламінована, скло, МДФ, скло матове, Дзеркало, ДСП+Дзеркало |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 2800 мм |
| Глибина шафи-купе | 600 мм |
| Висота шафи-купе | 2400 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
- Ціна: 14 700 ₴










